Přijeďte k nám do Českého lesa!
...a dopřejte si prvotřídní relax v našem pivovarském hotelu.

Zimní pohoda s naším pivním speciálem

Jako každým rokem přichází již tradičně v brzkém předvánočním období do prodeje pivní speciál z Rodinného pivovaru Chodovar, který je předurčen přinést tu pravou zimní pohodu do Vašeho domova nebo „pouze“ učinit z běžných chvil chvíle výjimečné.

Dopřejte si speciál v prémiové limitované edici ve 3-litrové lahvi! (viz foto ⇒)
Limitovaný počet kusů v prodeji výhradně u nás v Restauraci Ve Skále, v naší značkové prodejně v Chodové Plané a v našem E-SHOPu!

Ve formě limitované edice přichází do prodeje právě teď, na přelomu října a listopadu. A my doufáme, že bude nejen tradiční hvězdou Vaší štědrovečerní tabule, ale že Vám zpříjemní i čas, který nám do letošních Vánoc zbývá a svou výjimečnou chutí a vůní přinese s každým douškem tu pravou pohodu do Vašeho domova. Pohodu Vánoc, ale i pohodu tolik potřebnou každý obyčejný den. Vždyť každá minuta našich životů je výjimečná…

Výjimečné pivo pro výjimečné chvíle.

 

NÁŠ TIP:
Tento pivní speciál je již k dostání ve vybraných prodejnách a vybraných restauracích!!!
Zeptejte se svého výčepního!

 

O tomto pivu v sekci Sortiment »

Váš Albi Zimní speciál

Slavnostní pivo připravené originálním způsobem chmelení zeleným hlávkovým chmelem z letošní sklizně. K jeho přípravě bylo požito výhradně českého aromatického chmele – Žateckého poloraného červeňáku.

Tento noblesní ležák typu Märzen má plné sladové tělo harmonicky vybalancované příjemnou a velmi jemnou hořkostí Žateckého poloraného červeňáku. Ve vůni příjemné „zelené tóny“ připomínají bílá vína odrůdy Sauvignon. Sytá zlatá barva, velice jemná hořkost a říz dotváří chuťový zážitek z tohoto piva. Je vhodné např. jako aperitiv, nebo ke studeným předkrmům. Velmi dobře ladí k rybám s výraznější úpravou, nebo bílým masům se smetanovou omáčkou.

Alc. 5,1 %

 

NÁŠ TIP:
Tento pivní speciál je již k dostání ve vybraných prodejnách a vybraných restauracích!!!
Zeptejte se svého výčepního!

 

 

 
 
...
...
.
«« předchozí pauza další »» ZAVŘÍT
.

Naše tipy - co u nás můžete vidět?

Výlet do Tachova