Přijeďte k nám do Českého lesa!
...a dopřejte si prvotřídní relax v našem pivovarském hotelu.

Kariéra u nás – Volná místa

Podsládek / podsládková

Hledáme šikovného, spolehlivého, pracovitého kolegu / kolegyni na pozici podsládek / podsládková se schopností řízení týmu a smyslem pro detail. Pojďte se s námi spolupodílet na příběhu Chodského piva®!

Vaše náplň práce: Budete pravou rukou pana sládka a v jeho nepřítomnosti ho zastupovat. Přímo se podílet na řízení středisek: sladovna, varna a spilka při dodržování technologických postupů a standardů HACCP a ISO 22 000 v rámci výroby. Nemáte zkušenosti se vším výše uvedeným? Rádi Vám pomůžeme mezery dohnat, stačí mít chuť učit se novým věcem. Máte rádi výzvy a dotahujete věci do konce? Pak hledáme právě Vás.

Požadavky: vzdělání v oboru (min. ukončené SO, nebo VŠ) • praxe výhodou • dobrý zdravotní stav • zkušenosti s řízením lidí • znalost práce s PC (Word, Excel, mail) • komunikativnost a chuť pracovat • zodpovědnost a smysl pro detail • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Vaše odměna: 35000 – 40000 Kč

Benefity: možnost pronájmu podnikového bytu • roční bonusy • příspěvek na penzijní připojištění • zajištění obědů přímo v areálu pivovaru • parkování v areálu pivovaru • klidné zázemí rodinné firmy bez zbytečného tlaku a stresu

Své životopisy zasílejte na adresu:
chodovar@chodovar.cz
V případě zájmu se těšíme na osobní setkání u nás v pivovaru.

Dělník / dělnice do výroby

Hledáme šikovného, spolehlivého a pracovitého kolegu/kolegyni do výroby piva na varně, spilce a ve sklepě. Pojďte se s námi spolupodílet na příběhu Chodského piva®!

Vaše náplň práce: Budete součástí zajímavé a zároveň nejdůležitější části příběhu výroby našeho piva, tedy práce na varně, spilce a ve sklepě, při dodržování tradičních a staletími ověřených technologických postupů. Případně pomůžete kolegům na jiných střediscích výroby piva. Nemáte zkušenosti se vším výše uvedeným? Rádi Vám pomůžeme mezery dohnat, stačí mít chuť učit se novým věcem. Máte rádi výzvy, dotahujete věci do konce a nebojíte se, za to pořádně vzít (fyzicky namáhavější práce)? Pak hledáme právě Vás.

Požadujeme: min. SO nebo ukončené SŠ vzdělání • vzdělání v oboru, případně praxe na obdobné pozici výhodou • povědomí o standardech HACCP a ISO 22 000 výhodou • dobrý zdravotní stav • základní znalost práce s PC • komunikativnost a chuť pracovat • zodpovědnost a smysl pro detail

Vaše odměna: 25000 – 29000 Kč

Masér / masérka pro PRAVÉ PIVNÍ LÁZNĚ

Požadujeme: základní masérský kurz, další masérské kurzy výhodou, částečná znalost NJ nebo AJ, příjemné vystupování, praxe výhodou

Nabízíme: dobré pracovní prostředí a podmínky, možnost dalšího proškolení a rozšíření typů masáží, dobré platové podmínky a prémie podle výkonu

Stavte se osobně zjistit více informací,
napište na prokes@chodovar.cz nebo volejte 606707570.
Těšíme se na vás!

Momentálně obsazenoale můžete nám poslat Váš životopis a údaje a my se Vám případně ozveme

Kuchař / kuchařka

Pro posílení teamu restaurace Stará Sladovna i restaurace Ve Skále hledáme dva schopné, samostatné kuchaře / kuchařky. Naší doménou je česká kuchyně z poctivých surovin.

Požadujeme: vyučení v oboru, trochu praxe, hodně chuti do práce, férového, pracovitého a nekonfliktního parťáka.

Nabízíme: „za hodně práce hodně muziky“, tedy odpovídající nadstandardní ohodnocení podle výše obratu restaurace, dobré pracovní podmínky a zázemí rodinné firmy.

Řidič nákladního vozidla pro rozvoz zboží

Rodinný pivovar Chodovar Chodová Planá přijme do trvalého pracovního poměru řidiče nákladního vozidla pro rozvoz zboží. Místo výkonu práce je Chodová Planá, nástup možný ihned.

Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz, karta řidiče; pracovní doba pondělí až pátek od 6 do 14 hodin

Nabízíme: hrubá měsíční mzda 29000,– Kč

Kontakt ve všední dny od 6 do 14 hod: 374611611 nebo email chodovar@chodovar.cz

Číšník / servírka pro restauraci Ve Skále

Požadujeme: vyučen v oboru, alespoň částečná znalost NJ nebo AJ, komunikativní schopnosti, znalost servisu á la carte

Nabízíme: „za hodně práce hodně muziky“, tedy odpovídající nadstandardní ohodnocení podle výše obratu restaurace, dobré pracovní podmínky a zázemí rodinné firmy

Rychlá rezervace

«« předchozí pauza další »» ZAVŘÍT

Naše tipy - co u nás můžete vidět?

Výlet do Tachova