Přijeďte k nám do Českého lesa!
...a dopřejte si prvotřídní relax v našem pivovarském hotelu.

Zimní pohoda s naším pivním speciálem

Jako každým rokem přichází již tradičně v brzkém předvánočním období do prodeje pivní speciál z Rodinného pivovaru Chodovar, který je předurčen přinést tu pravou zimní pohodu do Vašeho domova nebo „pouze“ učinit z běžných chvil chvíle výjimečné.

Dopřejte si speciál v prémiové limitované edici ve 3-litrové lahvi! (viz foto ⇒)
Limitovaný počet kusů v prodeji výhradně u nás v Restauraci Ve Skále, v naší značkové prodejně v Chodové Plané a v našem E-SHOPu!

Ve formě limitované edice přichází do prodeje právě teď, ve druhé polovině listopadu. A my doufáme, že bude nejen tradiční hvězdou Vaší štědrovečerní tabule, ale že Vám zpříjemní i čas, který nám do letošních Vánoc zbývá a svou výjimečnou chutí a vůní přinese s každým douškem tu pravou pohodu do Vašeho domova. Pohodu Vánoc, ale i pohodu tolik potřebnou každý obyčejný den. Vždyť každá minuta našich životů je výjimečná…

Výjimečné pivo pro výjimečné chvíle.

 

 

NÁŠ TIP:
Tento pivní speciál je již k dostání v našich značkových prodejnách a u všech dobrých obchodníků

 

 

O tomto pivu v sekci Sortiment »

Váš Albi Zimní speciál

Slavnostní pivo připravené originálním způsobem chmelení zeleným hlávkovým chmelem z letošní sklizně. K jeho přípravě bylo požito výhradně českého aromatického chmele – Žateckého poloraného červeňáku.

Tento noblesní ležák typu Märzen má plné sladové tělo harmonicky vybalancované příjemnou a velmi jemnou hořkostí Žateckého poloraného červeňáku. Ve vůni příjemné „zelené tóny“ připomínají bílá vína odrůdy Sauvignon. Sytá zlatá barva, velice jemná hořkost a říz dotváří chuťový zážitek z tohoto piva. Je vhodné např. jako aperitiv, nebo ke studeným předkrmům. Velmi dobře ladí k rybám s výraznější úpravou, nebo bílým masům se smetanovou omáčkou.

Alc. 5,1 %

 

NÁŠ TIP:
Tento pivní speciál je již k dostání v našich značkových prodejnách a u všech dobrých obchodníků

 

 

 
 
...
...
.
«« předchozí pauza další »» ZAVŘÍT
.

Naše tipy - co u nás můžete vidět?

Výlet do Tachova

Dovolujeme si Vás upozornit, že NEJPOZDĚJI DNES musíte objednat, aby bylo možné úspěšné doručení fyzických dárků (pivo, pivovice, oblečení, suvenýry, pivní kosmetika...) do Vánoc. Elektronické dárkové E-poukazy samozřejmě zvládnete zakoupit kdykoli...