Přijeďte k nám do Českého lesa!
...a dopřejte si prvotřídní relax v našem pivovarském hotelu.

Evropská pivní hvězda – hattrick pro naše Zámecké Černé!

A je to tady! Již páté ocenění získalo černé pivo z Rodinného pivovaru Chodovar v Chodové Plané na mezinárodní degustační soutěži piv European Beer Star. V letošním ročníku vybojovalo chodovoplánské tmavé pivo stříbrnou pivní hvězdu a zkompletovalo tak hattrick – všechna tři první místa v dané kategorii.

„Čtyři předchozí ocenění byla v podobě třech bronzových medailí v předchozích letech a čelního umístění v loňském roce, teď naše Černé Zámecké získalo ‚do sbírky‘ ještě stříbro. Tento pomyslný ‚hatttrick‘ opětovně potvrzuje vysokou a stabilní kvalitu piva z rodinného pivovaru v Chodové Plané,“ uvedl k tomu ředitel pivovaru pan Vojtěch Plevka.

Mezinárodní degustační festival se koná pravidelně v bavorské metropoli Mnichově. Ocenění z tohoto festivalu je pro pivovary tak prestižní, že je považováno za jakéhosi Pivního Oscara. Letošního ročníku této největší evropské soutěže se zúčastnilo 2395 pivních značek ze 44 zemí celého světa.

Rodinný pivovar Chodovar vozí medaile a ocenění z domácích i mezinárodních soutěží pravidelně – například z mezinárodního festivalu piva, který se každoročně koná v Českých Budějovicích, přivezlo letos právě Zámecké Černé doslova Zlatou Pivní pečeť (v kategorii „tmavé výčepní pivo“) a také vyhrálo na European Beer Star vloni.

Dej Bůh štěstí!

 
 
...
...
.
«« předchozí pauza další »» ZAVŘÍT
.

Naše tipy - co u nás můžete vidět?

Výlet do Tachova