Zpět na program Slavností piva 2019

 

Jízdní řád Chodovar Expresu 2019

Podívejte se na jízdní řád zvláštních vlaků na Slavnosti piva do Chodové Plané, vlaků plných piva a zábavy…

Plzeňský Chodovar Expres

  tam zpět
Plzeň hl.n. 08.28 hod. 23.11 hod.
Plzeň – Jižní předměstí 08.31 hod. 23.07 hod.
Vejprnice 08.43 hod. 22.59 hod.
Nýřany 08.50 hod. 22.53 hod.
Stod 09.10 hod. 22.41 hod.
Holýšov 09.18 hod. 22.33 hod.
Staňkov 09.26 hod. 22.26 hod.
Horšovský Týn 09.42 hod. 22.08 hod.
Poběžovice 09.55 hod. 21.54 hod.
Hostouň 10.05 hod. 21.43 hod.
Bělá nad Radbuzou 10.13 hod. 21.35 hod.
Třemešné pod Přimdou 10.25 hod. 21.23 hod.
Stráž u Tachova 10.37 hod. 21.11 hod.
Bor 10.48 hod. 21.01 hod.
Staré Sedliště 10.56 hod. 20.52 hod.
Tachov 11.28 hod. 20.32 hod.
Planá u Mariánských Lázní 11.49 hod. 20.02 hod.
Chodová Planá 11.55 hod. 19.55 hod.

 

Karlovarský Chodovar Expres pro cestu na slavnosti

  příjezd odjezd
Karlovy Vary   10.00 hod.
Karlovy Vary dolní nádraží 10.07 hod. 10.10 hod.
Bečov nad Teplou 10.40 hod. 10.45 hod.
Teplá 11.05 hod. 11.15 hod.
Mariánské Lázně město z. 11.39 hod. 11.40 hod.
Mariánské Lázně 11.45 hod. 11.50 hod.
Chodová Planá 11.58 hod.  

 

Karlovarský Chodovar Expres pro cestu ze slavností

  příjezd odjezd
Chodová Planá   21.50 hod.
Mariánské Lázně 21.58 hod. 21.59 hod.
Lázně Kynžvart 22.07 hod. 22.08 hod.
Dolní Žandov 22.15 hod. 22.16 hod.
Cheb 22.34 hod.  
        → pro pokračování na Karlovy Vary přestup do vlaku Os 7037
Cheb   22.48 hod.
Kynšperk nad Ohří 23.02 hod. 23.03 hod.
Sokolov 23.20 hod. 23.21 hod.
Karlovy Vary 23.46 hod.  

 

Další informace

  • Ve vlacích platí jednotná cena zpátečního jízdného 190,– Kč
  • Cena zpátečního jízdného zahrnuje vstupné na Slavnosti piva Chodovar
  • Plzeňský Chodovar Expres
    • ve směru na slavnosti s bufetovým vozem s pivem zdarma
  • Karlovarský Chodovar Expres

…a v Chodové Plané opět zastaví i Pendolino!!!

  • POZOR!!! Žádné obavy, nic Vám neuteče! V rámci Slavností piva Chodovar 17. 8. 2019 opět mimořádně zastaví v Chodové Plané i PENDOLINO 512 a rychlíky 557, 559, 561, 563, 560, 558 a 554. Podívejte se na zjednodušený jízdní řád:
  Směr Cheb → Plzeň 557 559 561 563
Cheb 10:33 12:33 16:33 18:33
Mariánské Lázně 10:54 12:54 16:54 18:54
Chodová Planá 11:00 13:00 17:00 19:00
Plzeň 11:54 13:54 17:54 19:54
  Směr Plzeň → Cheb 560 Pendolino 512 558 554
Plzeň 10:05 12:05 14:05 18:05
Chodová Planá 10:58 12:58 14:58 18:58
Mariánské Lázně 11:05 13:05 15:05 19:05
Cheb 11:26 13:24 15:26 19:26

 

 
 

Rychlá rezervace