Kariéra u nás – Volná místa

Recepční restaurace Ve Skále

Náplň práce: příjem telefonických a emailových rezervací pro restauraci Ve Skále, evidence a prodej drobného zboží a upomínkových předmětů, průvodcovská činnost v rámci pivovaru Chodovar a organizace činnosti ostatních průvodců. Docházka v systému krátký – dlouhý týden. Nástup možný v říjnu 2017.

Požadujeme: dobrou znalost NJ slovem i písmem (další jazyk výhodou), znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), komunikativní a obchodní přístup

Nabízíme: dobré platové podmínky + provize z prodeje zboží, zázemí rodinné firmy

Domluvte si informativní schůzku, rádi vás poznáme!
Napište na prokes@chodovar.cz nebo volejte 374617100.
Těšíme se na vás!

Číšník / servírka pro restauraci Ve Skále

Požadujeme: vyučen v oboru, alespoň částečná znalost NJ nebo AJ, komunikativní schopnosti, znalost servisu á la carte

Nabízíme: „za hodně práce hodně muziky“, tedy odpovídající nadstandardní ohodnocení podle výše obratu restaurace, dobré pracovní podmínky a zázemí rodinné firmy

Stavte se osobně zjistit více informací,
napište na prokes@chodovar.cz nebo volejte 606707570.

Masér / masérka pro Pravé pivní lázně®

Požadujeme: základní masérský kurz, další masérské kurzy výhodou, částečná znalost NJ nebo AJ, příjemné vystupování, praxe výhodou

Nabízíme: dobré pracovní prostředí a podmínky, možnost dalšího proškolení a rozšíření typů masáží, dobré platové podmínky a prémie podle výkonu

Kuchař / kuchařka

Pro posílení teamu restaurace Stará Sladovna i restaurace Ve Skále hledáme dva schopné, samostatné kuchaře / kuchařky. Naší doménou je česká kuchyně z poctivých surovin.

Požadujeme: vyučení v oboru, trochu praxe, hodně chuti do práce, férového, pracovitého a nekonfliktního parťáka.

Nabízíme: „za hodně práce hodně muziky“, tedy odpovídající nadstandardní ohodnocení podle výše obratu restaurace, dobré pracovní podmínky a zázemí rodinné firmy.

Rychlá rezervace