První účtenková loterie bude v Chodovaru!!!

Jako první v ČR spustí účtenkovou loterii restaurace Stará Sladovna v rodinném pivovaru Chodovar v Chodové Plané. Návštěvníci restaurace mají možnost v termínu 15. – 31. 1. 2017 opatřit pokladní EET účtenku svým jménem a kontaktem a vhodit ji do slosovacího soudku umístěného přímo v restauraci.

Tento slosovací soudek se pak otevře za účasti desítek svědků dne 17. 2. 2017 na taneční zábavě ve společenském sále restaurace a bude vylosováno 20 výherců věcných cen a poukazů na služby restaurace Ve Skále, restaurace Stará Sladovna, hotelu U Sládka a Pravých pivních lázní. První cenou je víkendový pobyt v hotelu U Sládka pro 2 osoby včetně procedur Pravých pivních lázní, stravování v restauracích a prohlídky pivovarského provozu s ochutnávkou piva Chodovar.

První účtenková loterie Andreje Albeera:

„Vždy jsme podnikali transparentně, eticky, pokladní systémy jsou v našich provozech zavedeny již řadu let, a proto nemáme s evidencí tržeb v systému EET problém. Účtenkovou loterií Andreje Albeera, našeho maskota, který kontroluje stálou kvalitu našeho piva a služeb, chceme odměnit především klienty za návštěvu restaurace a dokázat, že na severním Chodsku jsme vždy o krok napřed,“ uvedl Jiří Plevka, obchodní a marketingový ředitel společnosti Chodovar.

CO MŮŽETE VYHRÁT?

   
1. cena víkendový pobyt pro 2 osoby s polopenzí a procedurami Pravých pivních lázní
2. cena Pravá pivní lázeň®, částečná masáž zad a konzumace v restauraci v hodnotě 700 Kč (pro 2 osoby)
3. cena Pravá pivní lázeň® pro 2 osoby
4. – 8. cena sada přírodní pivní kosmetiky
9. – 15. cena do červena pečené vepřové koleno v Restauraci Ve Skále
16. – 20. cena poukaz na 3 piva v restauraci Ve Skále nebo Stará Sladovna

Restaurace Stará Sladovna bude v tomto termínu otevřena
denně od 11 do 23 hod
a těší se na své hosty a budoucí výherce v první EET účtenkové loterii v ČR.

 

Dej Bůh štěstí!

 
 

Rychlá rezervace