Přijeďte k nám do Českého lesa!
...a dopřejte si prvotřídní relax v našem pivovarském hotelu.
 

Zpět na program Slavností piva 2015

 

Jízdní řád Chodovar Expresu 2015

Podívejte se na jízdní řád zvláštního vlaku na slavnosti piva do Chodové Plané, vlaku plného piva a zábavy…

Plzeňský Chodovar Expres

  tam zpět
Plzeň hl.n. 08.22 hod. 23.22 hod.
Plzeň – Jižní předměstí 08.26 hod. 23.19 hod.
Vejprnice 08.38 hod. 23.11 hod.
Nýřany 08.46 hod. 23.04 hod.
Stod 08.58 hod. 22.53 hod.
Holýšov 09.07 hod. 22.45 hod.
Staňkov 09.15 hod. 22.38 hod.
Horšovský Týn 09.33 hod. 22.18 hod.
Poběžovice 09.47 hod. 22.04 hod.
Houstoň 09.58 hod. 21.54 hod.
Bělá nad Radbuzou 10.08 hod. 21.45 hod.
Třemešné pod Přimdou 10.17 hod. 21.36 hod.
Stráž u Tachova 10.32 hod. 21.21 hod.
Bor 10.42 hod. 21.12 hod.
Staré Sedliště 10.51 hod. 21.03 hod.
Tachov 11.28 hod. 20.44 hod.
Planá u Mariánských Lázní 11.48 hod. 20.10 hod.
Chodová Planá 11.53 hod. 20.04 hod.

 

Karlovarský Chodovar Expres pro cestu na slavnosti

  příjezd odjezd
Karlovy Vary   10.00 hod.
Karlovy Vary dolní nádraží 10.05 hod. 10.07 hod.
Bečov nad Teplou 10.37 hod. 10.42 hod.
Teplá 11.04 hod. 11.11 hod.
Mariánské Lázně město 11.33 hod. 11.34 hod.
Mariánské Lázně hl. nádraží 11.39 hod. 12.02 hod.
Chodová Planá 12.10 hod.  

 

Karlovarský Chodovar Expres pro cestu ze slavností

  příjezd odjezd
Chodová Planá   21.50 hod.
Mariánské Lázně hl. nádraží 21.58 hod. 21.59 hod.
Lázně Kynžvart 22.06 hod. 22.07 hod.
Dolní Žandov 22.14 hod. 22.15 hod.
Cheb 22.34 hod. 22.41 hod.
jako vlak
č. 7037 (viz níže)

 

Další informace

  • Ve vlacích platí jednotná cena zpátečního jízdného 150,– Kč
  • Cena zpátečního jízdného zahrnuje vstupné na Slavnosti piva Chodovar
  • Karlovarský Chodovar Expres
  • Plzeňský Chodovar Expres
    • možnost jízdy zpět i pro návštěvníky, kteří Chodovar Expresem necestovali směrem na slavnosti
    • cena jízdy zpět až do Plzně je 50 Kč

…a v Chodové Plané opět staví Pendolino!!!

  • POZOR!!! Žádné obavy, nic Vám neuteče! V rámci Pivních slavností v Chodovaru 22. 8. 2015 opět mimořádně zastaví v Chodové Plané i PENDOLINO 512 a 506 a rychlíky 757, 759, 761, 764 a 767.
    • rychlík 757 – odjezd z Chebu 08:34 → Chodová Planá 09:00
    • rychlík 759 – odjezd z Chebu 10:34 → Chodová Planá 11:00
    • rychlík 761 – odjezd z Chebu 12:34 → Chodová Planá 13:00
    • rychlík 767 – odjezd z Chebu 18:34 → Chodová Planá 19:00
    • rychlík 764 – odjezd z Plzně 10:06 → příjezd Chodová Planá 10:49
    • PENDOLINO 512 – odjezd z Plzně 12:08 → Chodová Planá 12:51
    • PENDOLINO 506 – odjezd z Plzně 18:08 → Chodová Planá 18:51

 

 
 

Rychlá rezervace

...
...
.
«« předchozí pauza další »» ZAVŘÍT
.

Naše tipy - co u nás můžete vidět?

Výlet do Tachova