Přijeďte k nám do Českého lesa!
...a dopřejte si prvotřídní relax v našem pivovarském hotelu.

Evropská pivní hvězda opět svítí nad Chodovarem!

Už čtyři ocenění získalo černé pivo z Rodinného pivovaru Chodovar v Chodové Plané na mezinárodní degustační soutěži piv European Beer Star. V letošním ročníku si chodovoplánské tmavé pivo vybojovalo zlatou pivní hvězdu.

„Tři předchozí ocenění byla v podobě bronzové medaile, teď naše Černé Zámecké konečně získalo zlato. To už není náhoda, ale potvrzení vysoké a stabilní kvality piva z rodinného pivovaru v Chodové Plané,“ okomentoval ředitel pivovaru Jiří Plevka.

Mezinárodní degustační festival se koná pravidelně v bavorské metropoli Mnichově. Ocenění z tohoto festivalu je pro pivovary tak prestižní, že je považováno za jakéhosi Pivního Oscara. Letošního ročníku této největší evropské soutěže se zúčastnilo i přes všechny potíže spojené s koronavirovými opatřeními 2395 pivních značek ze 44 zemí celého světa.

Rodinný pivovar Chodovar vozí medaile pravidelně, například z mezinárodního festivalu piva, který se koná v Českých Budějovicích – předloni bodoval se čtyřmi výrobky a zlatou získalo pivo Chodovar Prezident. V roce 2018 získal pivovar na stejné soutěži dokonce dvě zlaté.

 
 

Rychlá rezervace

...
...
.
«« předchozí pauza další »» ZAVŘÍT
.

Naše tipy - co u nás můžete vidět?

Výlet do Tachova