Přijeďte k nám do Českého lesa!
...a dopřejte si prvotřídní relax v našem pivovarském hotelu.

Vánoční pohoda s našimi pivními speciály

Jako každým rokem přichází již tradičně v brzkém předvánočním období do prodeje pivní speciály z Rodinného pivovaru Chodovar, které jsou předurčeny přinést tu pravou vánoční pohodu do Vašeho domova nebo „pouze“ učinit z běžných chvil chvíle výjimečné.

Dopřejte si speciál v prémiové limitované edici ve 3-litrové lahvi! (viz foto ⇒)
219 ks v prodeji od 10. 11. výhradně u nás v Beerrariu Stará Sladovna, v Restauraci Ve Skále a v naší značkové prodejně v Chodové Plané.

Ve formě limitované edice 13.000 lahví přichází do prodeje právě teď, ve druhé polovině října. A my doufáme, že bude nejen tradiční hvězdou Vaší štědrovečerní tabule, ale že Vám zpříjemní i čas, který nám do letošních Vánoc zbývá a svou výjimečnou chutí a vůní přinese s každým douškem tu pravou pohodu do Vašeho domova. Pohodu Vánoc, ale i pohodu tolik potřebnou každý obyčejný den. Vždyť každá minuta našich životů je výjimečná…

Výjimečné pivo pro výjimečné chvíle.

 

NÁŠ TIP:
Tyto pivní speciály jsou již k dostání u všech dobrých obchodníků

 

O tomto pivu v sekci Sortiment »

Zimní speciál

Slavnostní pivo připravené originálním způsobem chmelení zeleným hlávkovým chmelem z letošní sklizně. K jeho přípravě bylo požito výhradně českého aromatického chmele – Žateckého poloraného červeňáku.

Tento noblesní ležák typu Märzen má plné sladové tělo harmonicky vybalancované příjemnou a velmi jemnou hořkostí Žateckého poloraného červeňáku. Ve vůni příjemné „zelené tóny“ připomínají bílá vína odrůdy Sauvignon. Sytá zlatá barva, velice jemná hořkost a říz dotváří chuťový zážitek z tohoto piva. Je vhodné např. jako aperitiv, nebo ke studeným předkrmům. Velmi dobře ladí k rybám s výraznější úpravou, nebo bílým masům se smetanovou omáčkou.

Alc. 5,1 %

 

O tomto pivu v sekci Sortiment »

Černý ležák

Pivo charakteristické svou temně hnědou až černou barvou vařené podle starých receptur rodinného pivovaru Chodovar.

Okouzlí hned při prvním doušku nádherným karamelovým aroma, harmonickou chutí po čokoládě, kávě a karamelu doprovázenou jemnou hořkostí praženého sladu v závěru. Je ideálním doplňkem ke zvěřinovým specialitám, výrazným sýrům a k čokoládovým dezertům s ovocem.

Alc. 5,0 %

 

NÁŠ TIP:
Tyto pivní speciály jsou již k dostání u všech dobrých obchodníků

 
 

Rychlá rezervace

...
...
On-line rezervace
«« předchozí pauza další »»
Foto © Michal Zigo

Naše tipy - co u nás můžete vidět?

Výlet do Tachova