Vánoční pohoda s naším pivním speciálem

Jako každým rokem přichází již tradičně v brzkém předvánočním období do prodeje pivní speciál z Rodinného pivovaru Chodovar, který je předurčen přinést tu pravou vánoční pohodu do Vašeho domova nebo „pouze“ učinit z běžných chvil chvíle výjimečné.

  • Uvařeno a slavnostně nachmeleno bylo toto pivo na samém konci srpna. A to nijak obyčejně – chmelilo se opět na dnešní poměry stále ještě neobvykle – čerstvým žateckým aromatickým chmelem.
  • Od té doby zrálo v unikátních skalních ležáckých sklepích našeho pivovaru.
  • A nyní nadešel čas, aby se tohle neobyčejné Chodské pivo® dostalo i k Vám.

Dopřejte si speciál v prémiové limitované edici ve 3-litrové lahvi! (viz foto ⇒)
217 ks v prodeji od 10. 11. výhradně u nás v Beerrariu Stará Sladovna, v Restauraci Ve Skále a v naší značkové prodejně v Chodové Plané.

Ve formě limitované edice 7.000 patentních lahví přichází do prodeje právě teď, během listopadu. A my doufáme, že bude nejen tradiční hvězdou Vaší štědrovečerní tabule, ale že Vám zpříjemní i čas, který nám do letošních Vánoc zbývá a svou výjimečnou chutí a vůní přinese s každým douškem tu pravou pohodu do Vašeho domova. Pohodu Vánoc, ale i pohodu tolik potřebnou každý obyčejný den. Vždyť každá minuta našich životů je výjimečná…

Výjimečné pivo pro výjimečné chvíle.

 

NÁŠ TIP:
Chodovar 13° Zimní speciál je již k dostání u všech dobrých obchodníků

 

O tomto pivu v sekci Sortiment »

Zimní speciál

Slavnostní pivo připravené originálním způsobem chmelení zeleným hlávkovým chmelem z letošní sklizně. K jeho přípravě bylo požito výhradně českého aromatického chmele – Žateckého poloraného červeňáku.

Tento noblesní ležák typu Märzen má plné sladové tělo harmonicky vybalancované příjemnou a velmi jemnou hořkostí Žateckého poloraného červeňáku. Ve vůni příjemné „zelené tóny“ připomínají bílá vína odrůdy Sauvignon. Sytá zlatá barva, velice jemná hořkost a říz dotváří chuťový zážitek z tohoto piva. Je vhodné např. jako aperitiv, nebo ke studeným předkrmům. Velmi dobře ladí k rybám s výraznější úpravou, nebo bílým masům se smetanovou omáčkou.

Alc. 5,1 %

 

NÁŠ TIP:
Chodovar 13° Zimní speciál je již k dostání u všech dobrých obchodníků

 
 

Rychlá rezervace